O nas

Kancelaria MFW Fiałek specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem fuzji i przejęć, sprzedaży przedsiębiorstw, doradztwa na rzecz funduszy private equity oraz venture capital, restrukturyzacji, a także ofert publicznych i transakcji rynku kapitałowego.

Od wielu lat doradzamy krajowym i zagranicznym przedsiębiorcom, instytucjom finansowym, w tym funduszom private equity, bankom, instytucjom publicznym, a także innym podmiotom. Przeprowadziliśmy liczne transakcje o wysokim poziomie złożoności.

Nasi prawnicy posiadają bogate doświadczenie zdobyte dzięki dziesiątkom zrealizowanych transakcji, w tym w ramach współpracy z renomowanymi międzynarodowymi kancelariami prawnymi.

Nasi klienci cenią nas za kreatywność, efektywność i skuteczność w prowadzeniu transakcji.

Najwyższa jakość świadczonych przez nas usług była wielokrotnie doceniana. Zarówno Kancelaria, jak i nasi prawnicy zdobyli liczne nagrody przyznawane przez fachowe wydawnictwa i rankingi.


Dlaczego warto nas wybrać?

 • posiadamy unikalne doświadczenie, zgromadzone w dziesiątkach przeprowadzonych z sukcesem projektów,
 • rozumiemy potrzeby i oczekiwania klientów,
 • podchodzimy indywidualnie do każdej powierzonej nam sprawy,
 • partnerzy kancelarii angażują się w prowadzenie projektów na każdym etapie ich realizacji,
 • posiadamy zespół doświadczonych prawników, którzy wielokrotnie doradzali przy różnego rodzaju skomplikowanych transakcjach,
 • nasi prawnicy łączą wiedzę teoretyczną na najwyższym poziomie z praktycznym podejściem do projektów,
 • nasz doświadczony zespół świadczy usługi na poziomie międzynarodowych kancelarii prawnych,
 • jesteśmy w stanie zaoferować elastyczne warunki finansowe i zasady wynagradzania.

Zaufali nam


Nagrody i rankingi

Najwyższa jakość świadczonych przez nas usług była wielokrotnie doceniana. Nasi prawnicy zdobyli liczne nagrody przyznawane przez fachowe wydawnictwa i rankingi oraz branżowe organizacje.

 • Rzeczpospolita
 • The Lawyer European Awards
 • PSIK
 • Chambers Europe
 • IFLR1000
 • Legal 500
 • MergerMarket
 • CEE Mergers and Acquisitions

W Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika Rzeczpospolita w 2023 roku zostaliśmy wskazani jako lider w kategoriach (Dywizja II – kancelarie do 50 prawników): Prawo handlowe, korporacyjne, fuzje i przejęcia; Private Equity oraz Nieruchomości.

Mirosław Fiałek otrzymał rekomendację jako lider w kategoriach Prawo handlowe, korporacyjne, fuzje i przejęcia oraz Private Equity, a Rafał Siemieniec w kategorii: Nieruchomości.

Kancelaria MFW Fiałek została finalistą The Lawyer European Awards 2023 w kategorii European Specialist Law Firm of The Year.

Kancelaria MFW Fiałek została finalistą The Lawyer European Awards 2022 w kategorii European Specialist Law Firm of The Year.

Praktyka Private Equity, kierowana przez Partnera Kancelarii Mirosława Fiałka została finalistą konkursu Nagrody PSIK w kategorii „doradca prawny”, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych. Kancelaria znalazła się w gronie pięciu nominowanych firm prawniczych w Polsce.

Praktyka Private Equity, kierowana przez Partnera Kancelarii Mirosława Fiałka została finalistą konkursu Nagrody PSIK w kategorii „doradca prawny”, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych. Kancelaria znalazła się w gronie czterech nominowanych firm prawniczych w Polsce.

W rankingu Chambers Europe 2023 kancelaria MFW Fiałek została wyróżniona w kategorii Corporate & M&A: Mid Market:

„MFW Fiałek wchodzi do rankingu w wyniku silnego wsparcia rynkowego. Zespół doradza w pełnym zakresie spraw korporacyjnych, w tym w zakresie przejęć, joint ventures i strukturyzowania przedsiębiorstw. Zespół ma doświadczenie w doradztwie na rzecz międzynarodowych inwestorów, w tym funduszy private equity. Wśród klientów zespołu są zarówno krajowe korporacje, jak i międzynarodowe firmy.”

Mirosław Fiałek – partner kancelarii, po raz kolejny został wskazany jako prawnik rekomendowany w kategorii Corporate & M&A: Mid Market. Jego pozycja w tym rankingu wzmocniła się i został wskazany na pozycji Band 2.

Zgodnie z Chambers Europe „Mirosław Fiałek wykazuje się dużą aktywnością i rozpoznawalnością rynkową na poziomie rynku średniego. Mirosław Fiałek jest biegły w obsłudze przejęć i procedur restrukturyzacyjnych.”

W rankingu Chambers Europe 2022 Partner Kancelarii Mirosław Fiałek został wyróżniony w kategorii Corporate/M&A: Mid-Market w Band 3.

Mirosław Fiałek dołączył do rankingu „po wykazaniu się szeroką aktywnością i znajomością rynku”. Ponadto został uznany za biegłego eksperta w obsłudze przejęć i restrukturyzacji.

W rankingu Chambers Europe 2012 Partner Kancelarii Mirosław Fiałek został wyróżniony w zakresie praktyki Private Equity jako „Up and Coming” i wskazany jako „prawnik ceniony zarówno za szczególną troskę o detale, jak i za umiejętność dostrzegania pełnego obrazu sytuacji” oraz jako „jeden z najlepiej rokujących prawników w zakresie private equity w Polsce”.

W rankingu IFLR1000 2023 Kancelaria MFW Fiałek została wyróżniona w zakresie praktyki M&A oraz Capital Markets: Debt i Capital Markets: Equity.

W rankingu IFLR1000 2023 Kancelaria MFW Fiałek została wyróżniona w zakresie praktyki M&A, uzyskując wysoką pozycję w Tier 4.

Partner Kancelarii Mirosław Fiałek został wskazany jako „Highly Regarded” w ramach praktyki M&A.

W rankingu IFLR1000 2022 Kancelaria MFW Fiałek została wyróżniona w zakresie praktyki M&A oraz Capital Markets: Debt i Capital Markets: Equity.

W rankingu IFLR1000 2022 Kancelaria MFW Fiałek została wyróżniona w zakresie praktyki M&A, uzyskując wysoką pozycję w Tier 4.

Partner Kancelarii Mirosław Fiałek został wskazany jako „Highly Regarded” w ramach praktyki M&A.

W rankingu IFLR1000 2021 Kancelaria MFW Fiałek została wyróżniona w zakresie praktyki M&A.

W rankingu IFLR1000 2021-22 Kancelaria MFW Fiałek została wyróżniona w zakresie praktyki M&A, uzyskując wysoką pozycję w Tier 4.

Partner Kancelarii Mirosław Fiałek został wskazany jako „Highly Regarded” w ramach praktyki M&A.

 

W rankingu IFLR1000 2020 Kancelaria MFW Fiałek została wyróżniona w zakresie praktyki M&A.

Partner Kancelarii Mirosław Fiałek został wskazany jako „Highly Regarded” w ramach praktyki M&A.

 

W rankingu IFLR1000 2019 Kancelaria MFW Fiałek została wyróżniona w zakresie praktyki M&A.

Partner Kancelarii Mirosław Fiałek został wskazany jako „Highly Regarded” w ramach praktyki M&A.

 

W rankingu IFLR1000 2018 Kancelaria MFW Fiałek została wyróżniona w zakresie praktyki M&A.

Partner Kancelarii Mirosław Fiałek został wskazany jako „Highly Regarded” w ramach praktyki M&A.

 

W rankingu Legal 500 2023 Kancelaria MFW Fiałek została wyróżniona w zakresie praktyki Capital Markets.

W rankingu Legal 500 2019 Kancelaria MFW Fiałek została wyróżniona w zakresie praktyki Commercial, Corporate and M&A.

 

W rankingu Legal 500 2018 Kancelaria MFW Fiałek została wyróżniona w zakresie praktyki Commercial, Corporate and M&A.

 

W rankingu Legal 500 2017 Kancelaria MFW Fiałek została wyróżniona w zakresie praktyki Commercial, Corporate and M&A.

W rankingu Legal 500 2016 Kancelaria MFW Fiałek została wyróżniona w zakresie praktyki Commercial, Corporate and M&A.

W 2019 roku Partner Kancelarii Mirosław Fiałek został sklasyfikowany w rankingu MergerMarket jako jeden z najbardziej aktywnych prawników w zakresie praktyki M&A w całym regionie CEE.

W 2018 roku Kancelaria MFW Fiałek została uznana za najlepszą butikową kancelarię roku otrzymując nagrodę CEE Mergers and Acquisitions Awards 2018.

 • 2023
 • 2023
 • 2022
 • 2022
 • 2020
 • 2023
 • 2022
 • 2012
 • 2023
 • 2022
 • 2021
 • 2020
 • 2019
 • 2018
 • 2023
 • 2019
 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2019
 • 2018
Rekomendacje
01/35

LangMedia sp. z o.o.

Prawnicy wykazali się doskonałym zrozumieniem naszych potrzeb biznesowych oraz warunków transakcji. Współpraca z nimi przebiegła sprawnie, a ich profesjonalizm oraz rzetelność są godne pochwały. Działając jako nasz doradca prawny, MFW Fiałek skutecznie reprezentowała nasze interesy, dążąc do osiągnięcia optymalnych warunków prawnych dokumentacji transakcyjnej. Z pełnym przekonaniem polecam MFW Fiałek jako doradcę w projektach dotyczących pozyskiwania finansowania.

Michał Seider Wiceprezes Zarządu, LangMedia sp. z o.o.

Solita

MFW wyróżniło się wyjątkową wiedzą prawną, wglądem i zdolnością zrozumienia naszych celów biznesowych, co zaowocowało pomyślnym zakończeniem transakcji. Współpraca z Kancelarią oparta była na zasadzie partnerstwa, a zespół zawsze był gotów szybko reagować na zmieniające się sytuacje i przeciwdziałać ewentualnym trudnościom. Ponadto, dzięki efektywnej współpracy zespołu transakcyjnego, kierowanego przez partnera Mirosława Fiałka, transakcja zakończyła się pomyślnie, zgodnie z oczekiwaniami. Umiejętności negocjacyjne zespołu odegrały kluczową rolę w udanym zakończeniu procesu.

Saana Nurminen General Counsel, Solita Oy

Cogito Capital Partners

Kancelaria wykazała się doświadczeniem, zaangażowaniem oraz umiejętnością sprawnego zarządzania projektem dotyczącym kwestii prawnych Transakcji. Podczas całego procesu, zespół Kancelarii zaprezentował wysoki poziom profesjonalizmu, elastyczność oraz pozytywną energię. Dzięki pełnemu zrozumieniu naszych potrzeb biznesowych oraz zdolności dostosowania się do specyfiki branży nowych technologii, współpraca była niezwykle efektywna.

Sylwester Janik Partner, Cogito Capital Partners

CofounderZone Sp. z o.o.

Niezwykle doceniamy zaangażowanie Kancelarii MFW Fiałek, które znacząco przyczyniło się do sprawnego przebiegu całego Projektu. Dzięki ich profesjonalizmowi, szybkości działania, zaufaniu stron, skrupulatności i umiejętności efektywnej współpracy zarówno z naszym zespołem, jak i innymi uczestnikami transakcji, skomplikowana runda finansowania przebiegła pomyślnie i to mimo działania w warunkach znacznej presji czasu.

dr Tomasz Goliński Prezes Zarządu

Milestone Real Estate Sp. z o.o.

Zespół Kancelarii MFW Fiałek wykazał się wysoką fachowością oraz skutecznością w opracowywaniu i wdrażaniu skomplikowanych procesów reorganizacyjnych. Ich zaangażowanie, dokładność oraz biegłość w obszarze prawnym przyczyniły się do sprawnego przeprowadzenia reorganizacji, co było kluczowe dla osiągnięcia zamierzonych celów biznesowych Milestone Real Estate. W trakcie współpracy Kancelaria wykazała się także głęboką znajomością specyfiki branży nieruchomości.

Arkadiusz Kaliński Prezes Zarządu, Milestone Real Estate Sp. z o.o.

Grupa Scanmed

Współpraca z Kancelarią była satysfakcjonująca, a zespół Kancelarii wykazał się wysokim poziomem doświadczenia transakcyjnego oraz umiejętnościami negocjacyjnymi, zaangażowaniem i elastycznością. Dodatkowo, umiejętność zarządzania projektem oraz budowania zaufania u uczestników procesu, a zwłaszcza pozytywne nastawienie i energia, były zauważalne na każdym etapie Transakcji, niezależnie od występujących wyzwań. Wszystko to przyczyniło się do zamknięcia Transakcji z sukcesem i zostało zrealizowane zgodnie ze strategią Klienta dotyczącą konsolidacji rynku medycznego.

Adrian Janus Dyrektor Działu Prawnego i Zarządzania Zgodnością w grupie Scanmed

Play

Kancelaria MFW Fiałek wykazała się profesjonalnym podejściem i zrozumieniem zarówno aspektów prawnych, jak i kontekstu biznesowego związanego z transakcją w sektorze telekomunikacyjnym. Dzięki sprawności działania, pełnemu zaangażowaniu zespołu prawników, równoległemu przygotowywaniu wielu dokumentów, transakcja została zamknięta w bardzo krótkim czasie od momentu rozpoczęcia prac. Polecamy Kancelarię MFW Fiałek wszelkim podmiotom poszukującym kompleksowej i profesjonalnej obsługi prawnej przy transakcjach M&A.

Joanna Ormińska Head of M&A, P4 sp. z o.o.

Ostendi Global sp. z o.o.

Zespół kancelarii wykazał się nie tylko doskonałą znajomością prawa i procedur związanych z transakcjami inwestycyjnymi, ale także kompetencjami w zakresie venture capital. To właśnie ta wiedza specjalistyczna pozwoliła nam osiągnąć nasze cele inwestycyjne w sposób optymalny. Kancelaria MFW Fiałek zadbała o to, aby nasze interesy były w pełni zabezpieczone i zgodne z naszą strategią biznesową. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług świadczonych przez kancelarię MFW Fiałek w ramach naszej rundy inwestycyjnej ze Smartlink Partners. Zespół wykazał się doskonałymi kompetencjami zarówno w zakresie prawa, jak i w specyfice venture capital i start-upów.

Bożena Roczniak Prezes Zarządu, Ostendi Global sp. z o.o.

Tutore International Luxembourg S.à r.l.

Kancelaria MFW Fiałek wykazała się znakomitą zdolnością do dostosowania się do naszych potrzeb i wymagań. Ich doradztwo nie tylko obejmowało aspekty prawne transakcji, ale także uwzględniało naszą strategię biznesową i cele. Współpracowali z nami w sposób partnerski, zawsze gotowi do szybkiego reagowania na zmieniające się okoliczności i przeciwdziałania ewentualnym trudnościom.

Michał Seider CEO, Tutore International Luxembourg S.à r.l

ICONA sp. z o.o.

Kancelaria była doradcą prawnym ICONA Sp. z o.o. w ramach projektów budowy wielkoskalowych instalacji fotowoltaicznych, realizowanych na nieruchomościach dla inwestorów skoncentrowanych w sektorze energetyki odnawialnej. Kancelaria wykazała się wyjątkowym poziomem profesjonalizmu i zaangażowania. Jej zespół prawników posiada obszerną wiedzę w zakresie prawa energetycznego oraz budowlanego, co umożliwiło nam sprawną realizację projektu zgodnie z naszymi pierwotnymi założeniami.

Wojciech Żak CEO, ICONA sp. z o.o.

Play

Kancelaria MFW Fiałek pełniła rolę doradcy prawnego Play w transakcji nabycia 100% udziałów w spółce Syrion sp. z o.o. przez podmiot z grupy Play. Kancelaria wykazała praktyczne podejście do procesu transakcyjnego oraz doskonałe zrozumienie zarówno aspektów prawnych, jak i otoczenia biznesowego związanego z Transakcją, uwzględniając specyfikę branży telekomunikacyjnej. Sprawne działanie zespołu prawników i pełne zaangażowanie Kancelarii, pozwoliło na przeprowadzenie Transakcji zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Joanna Ormińska Head of M&A

Milestone Real Estate Sp. z o.o.

Kancelaria MFW Fiałek doradzała Milestone Real Estate przy nabyciu 100% udziałów w spółce projektowej będącej właścicielem nieruchomości inwestycyjnej. Kancelaria wykazała się nie tylko doskonałym fachowym przygotowaniem, ale także znakomitą znajomością realiów rynku nieruchomościowego. Ich zaawansowane podejście biznesowe pozwoliło nam na osiągnięcie optymalnych warunków transakcji, co z pewnością przyczyni się do naszego sukcesu w dziedzinie inwestycji nieruchomościowych.

Łukasz Zalewski Członek Zarządu, Milestone Real Estate Sp. z o.o.

Vantage Capital / Maple Bear Holdings Polska S.A.

Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z Kancelarią. W trakcie negocjacji umowy inwestycyjnej prawnicy Kancelarii wykazali się nie tylko bogatym doświadczeniem, ale również dużymi umiejętnościami negocjacyjnymi, zaangażowaniem i umiejętnością dopasowania rozwiązań do naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Na każdym etapie Transakcji zawsze mogliśmy liczyć nie tylko na wysoki standard, ale także na szybkość reakcji i elastyczność w działaniu, które były kluczowe dla sukcesu Transakcji.

Luc Albiński Prezes Zarządu, Maple Bear Holdings Polska S.A.

Renters.pl

Zespół kierowany przez Mirosława Fiałka, Partnera kancelarii, był niezwykle profesjonalny i elastyczny, zawsze gotowy do reagowania na zmieniające się okoliczności. Wyróżniał się także biznesowym podejściem do transakcji, wysokim poziomem merytorycznym oraz trafnością argumentacji w trakcie prowadzonych negocjacji.

Kamil Krzyżanowski Prezes Zarządu, Renters sp. z o.o.

Develia S.A.

W trakcie negocjacji umowy [joint venture z Hillwood Polska sp. z o.o.] Kancelaria wykazała się wysokimi umiejętnościami negocjacyjnymi oraz umiejętnością odnalezienia równowagi między interesami obu stron i interesu wspólnego przedsięwzięcia przy zachowaniu korzystnych warunków dla Develia S.A. Zespół Kancelarii wykazał się dużą świadomością otoczenia biznesowego Transakcji i znajomością specyfiki branży deweloperskiej.

Andrzej Oślizło Prezes Zarządu Develia S.A.

Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

Bardzo wysoko oceniamy naszą współpracę z Kancelarią, jak i rzetelność świadczonych usług, a także zaangażowanie i dostępność podczas codziennych kontaktów z zespołem MFW Fiałek. W czasie realizacji transakcji zarówno Partner kancelarii Mirosław Fiałek, jak i cały zespół, z którym współpracowaliśmy wykazali się znakomitym zrozumieniem zarówno zagadnień prawnych jak i otoczenia biznesowego transakcji. W mojej ocenie współpraca z kancelarią miała znaczący wpływ na ostateczny sukces transakcji. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy Kancelarię wszelkim podmiotom poszukującym kompleksowej i profesjonalnej obsługi prawnej przy transakcjach, w szczególności dotyczących branży health care.

Marcin Szulwiński były akcjonariusz oraz Prezes Zarządu spółki Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

Renters.pl

W trakcie realizacji usług doradczych na rzecz Renters Holding Kancelaria wykazała się rzetelnością i profesjonalizmem. Swoimi działaniami prawnicy Kancelarii zapewnili nam wieloaspektową, nowoczesną oraz sprawną pomoc prawną uwzględniającą różne możliwe scenariusze rozwoju sytuacji prawnej.

Leszek Orłowski Członek Zarządu, bValue Starter sp. z o.o.

Bonus-Diagnosta sp. z o.o.

Zespół Kancelarii kierowany przez Partnera Mirosława Fiałka wykazał się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Na uwagę zasługuje jakość świadczonych usług i sprawna obsługa całego procesu, dzięki czemu Transakcja została przeprowadzona zgodnie z przyjętym przez strony harmonogramem. Współpraca z Kancelarią przebiegała w sposób satysfakcjonujący, dlatego też z pełnym przekonaniem polecam ją jako kompetentnego doradcę prawnego w szczególności w projektach M&A i w doradztwie transakcyjnym.

Jacek Kuta Członek Zarządu, Bonus-Diagnosta sp. z o.o.

Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

Zespół wyróżniał się elastycznym podejściem do transakcji, wysokim poziomem merytorycznym oraz trafnością argumentacji w prowadzonych negocjacjach, a także znajomością specyfiki branży health care. Z pełnym przekonaniem rekomenduję Kancelarię jako rzetelnego, profesjonalnego i skutecznego doradcę prawnego w transakcjach.

Andrzej Stelmach Członek Zarządu spółki Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

Tar Heel Capital sp. z o.o.

Wszechstronne kompetencje, doskonała umiejętność definiowania problemów oraz pełne zaangażowanie sprawiają, że Kancelaria zapewnia nam pełne poczucie bezpieczeństwa prawnego, co przekłada się na sprawne przeprowadzenie Transakcji, zgodnie z przyjętym przez strony harmonogramem. Zespół Kancelarii wykazał się najwyższą starannością, jak również wiedzą i doświadczeniem.

Tomasz Waligórski General Counsel, Tar Heel Capital sp. z o.o.

Bielenda Kosmetyki Naturalne S.A.

W trakcie realizacji usług doradczych na rzecz Bielenda Kosmetyki Naturalne Kancelaria wykazała się rzetelnością oraz profesjonalizmem. Swoimi działaniami prawnicy Kancelarii zapewnili naszej spółce wieloaspektową, nowoczesną oraz sprawną pomoc prawną uwzględniającą różne możliwe scenariusze rozwoju sytuacji prawnej.

Robert Dobrowolski Wiceprezes Zarządu ds. finansowych, Bielenda Kosmetyki Naturalne S.A.

Tutore Poland sp. z o.o.

Kancelaria była doradcą prawnym Tutore Poland sp. z o.o. przy połączeniu Tutore Poland sp. z o.o. z siecią szkół ProfiLingua. W czasie naszej współpracy zespół kierowany przez mec. Fiałka wyróżniał się biznesowym podejściem do Transakcji, dogłębnym zrozumieniem jej problematyki oraz wysokim poziomem merytorycznym. W mojej ocenie współpraca z Kancelarią miała znaczący wpływ na ostateczny sukces Transakcji.

Michał Seider Wiceprezes Zarządu Tutore Poland sp. z o.o.

Tutore Poland sp. z o.o.

Kancelaria MFW Fiałek była doradcą prawnym Tutore Poland sp. z o.o. przy przejęciu pakietu kontrolnego w spółce LangMedia sp. z o.o. Podczas całego procesu mieliśmy przekonanie, że prawnicy kancelarii czuwają nad prawidłowym przebiegiem wszystkich czynności, a ponadto z wyprzedzeniem identyfikują mogące się pojawić problemy wskazując na możliwe rozwiązania.

Michał Seider Wiceprezes Zarządu Tutore Poland sp. z o.o.

Develia S.A.

Zespół Kancelarii kierowany przez Partnera Mirosława Fiałka wykazał się profesjonalizmem, zaangażowaniem, jak również dużą wiedzą i doświadczeniem, co w naszej ocenie przyczyniło się do sprawnego przebiegu i ostatecznego sukcesu transakcji (umowa joint venture z The Heart).

Andrzej Oślizło Prezes Zarządu Develia S.A.

Music & More sp. z o.o. (Tutore Poland sp. z o.o.)

Kancelaria była doradcą prawnym Music & More sp. z o.o. (obecnie Tutore Poland sp. z o.o.) w transakcji pozyskania międzynarodowego inwestora finansowego, która polegała na objęciu mniejszościowego pakietu udziałów przez fundusz z siedzibą w Luksemburgu. Z pełnym przekonaniem możemy zarekomendować Kancelarię jako kompetentnego, solidnego i odpowiedzialnego doradcę prawnego przy transakcjach M&A, a także w ramach obsługi okołotransakcyjnej.

Michał Seider Wiceprezes Zarządu Tutore Poland sp. z o.o.

Develia S.A.

Z pełnym przekonaniem możemy zarekomendować Kancelarię jako kompetentnego, solidnego oraz kompleksowego doradcę prawnego w szczególności w projektach joint venture i doradztwie transakcyjnym. W naszej ocenie współpraca z Kancelarią miała znaczący wpływ na ostateczny sukces transakcji (transakcja joint venture ze spółkami Grupo Lar Holding Polonia i Lar Management Polonia).

Andrzej Oślizło Prezes Zarządu Develia S.A.

Yuniversal Development sp. z o.o.

W czasie naszej współpracy zespół Kancelarii wykazał się profesjonalizmem, doświadczeniem oraz znakomitym zrozumieniem zarówno zagadnień prawnych, jak i otoczenia biznesowego transakcji. W naszej ocenie współpraca z Kancelarią miała znaczący wpływ na powodzenie transakcji.

Wojciech Czyżewski Prokurent, Yuniversal Development sp. z o.o.

CIC sp. z o.o.

Pracowaliśmy z Kancelarią MFW Fiałek przy dwóch transakcjach sprzedaży spółek. Podczas współpracy Kancelaria dała poznać się jako profesjonalny i zaangażowany partner, zapewniający kompleksowe wsparcie prawne na każdym etapie procesów.

Rafał Błędowski Partner, CIC sp. z o.o.

OCRK Polska sp. z o.o.

Kancelaria zapewniła kompleksowe i sprawne doradztwo prawne przy prowadzonej przez naszą spółkę transakcji. Całość przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam Kancelarię MFW Fiałek.

Marcin Stencel Członek Zarządu OCRK Polska sp. z o.o.

Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności S.A.

Kancelaria odpowiadała za strukturyzację prowadzonej przez naszą spółkę transakcji, a także za przygotowanie, negocjacje i podpisanie dokumentów transakcyjnych oraz zamknięcie transakcji. Mogę zdecydowanie polecić Kancelarię MFW Fiałek.

Marcin Drozdowski Wiceprezes Zarządu Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności S.A.

Clovin S.A.

W trakcie realizacji transakcji zespół Kancelarii musiał zmierzyć się z wyzwaniami wynikającymi ze skomplikowanego procesu inwestycyjnego, w ramach którego do spółki rodzinnej wszedł międzynarodowy fundusz private equity. Przygotowana przez Kancelarię dokumentacja transakcyjna nie tylko kompleksowo zabezpieczyła indywidualnie każdego z akcjonariuszy spółki, lecz także uwzględniła specyfikę działalności spółki, opartej o bliską współpracę dotychczasowych akcjonariuszy.

Arkadiusz Żanowski Prezes Zarządu, Clovin S.A.

Value4Capital

Kancelaria MFW Fiałek doradzała nam w transakcji sprzedaży działalności grupy operującej w sektorze ochrony osób i mienia, na rzecz spółki z siedzibą w Szanghaju, Chiny. Z pełnym przekonaniem mogę zarekomendować Kancelarię jako kompetentnego, solidnego oraz kompleksowego doradcę prawnego przy transakcjach M&A oraz Private Equity, a także w ramach obsługi około transkacyjnej.

Jacek Pogonowski Partner, Value4Capital

ESO Capital

Z pełnym przekonaniem mogę zarekomendować Kancelarię jako kompetentnego doradcę prawnego przy transakcjach M&A oraz PE, wyróżniającego się biznesowym podejściem do transakcji oraz niebywałym zaangażowaniem. W mojej ocenie współpraca z Kancelarią miała znaczący wpływ na powodzenie transakcji.

Richard Butler Founding Partner, Chief Operating Office at ESO Capital

Tempo Finanse sp z o.o.

W czasie naszej współpracy zespół kierowany przez Mirosława Fiałka wyróżniał się biznesowym podejściem do transakcji, dogłębnym zrozumieniem jej problematyki, wysokim poziomem merytorycznym oraz trafnością argumentacji w trakcie prowadzonych negocjacji.

Jarosław Wyrzykowski Prezes Tempo Finanse sp z o.o.

Alvo sp. z o.o. sp.k.

Kancelaria świadczy usługi na poziomie dorównującym największym sieciowym firmom prawniczym. Jej butikowy charakter i wąska specjalizacja są bez wątpienia ogromną zaletą. Nasza transakcja była bardzo złożona, a prawnicy Kancelarii MFW Fiałek byli dla nas nieocenionym wsparciem.

Agata Olszewska Prokurent, Alvo sp. z o.o. sp.k.

W 2023 r. pracowaliśmy przy transakcjach o wartości:

5 mld
Nasze Praktyki
 1. 01. Fuzje i przejęcia
 2. 02. Private equity i venture capital
 3. 03. Pozyskanie inwestora
 4. 04. Oferty akcji
 5. 05. Emisje obligacji
 6. 06. Due diligence
 7. 07. Nieruchomości i proces inwestycyjny
 8. 08. Przejęcia, transakcje rynku kapitałowego
 9. 09. Administrowanie zabezpieczeniami
 10. 10. Fundusze inwestycyjne
 11. 11. Doradztwo regulacyjne
 12. 12. Prawo gospodarcze
 13. 13. Restrukturyzacje
 14. 14. Pozyskanie finansowania
 15. 15. Rozwiązywanie sporów
 16. 16. Prawo konkurencji
 17. 17. Programy opcji managerskich
 18. 18. Prawo pracy
 19. 19. Własność intelektualna
 20. 20. Ochrona danych osobowych