Nasz zespół składa się z ambitnych i stawiających na rozwój osób

Ważna dla nas jest realizacja celów zawodowych i ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Mnogość i różnorodność projektów, które realizujemy bardzo nam to ułatwia.
A wszystko to w dobrej atmosferze i nowoczesnym biurze.
Brzmi dobrze? Chcesz do nas dołączyć? Koniecznie wyślij nam swoje CV, a na pewno się z Tobą skontaktujemy!


Aktualnie szukamy


Proces rekrutacyjny

Proces rekrutacyjny w naszej Kancelarii składa się z 6 opisanych poniżej kroków

Wyślij CV


  Ścieżka kariery

  Zobacz jak w naszej Kancelarii wygląda ścieżka kariery oraz zapoznaj się z opisami stanowisk

  Co oferujemy?
  1. Ciekawe projekty

   Będąc u nas będziesz brać udział w interesujących i prestiżowych projektach. Na co dzień będziesz współpracować z polskimi i międzynarodowymi klientami.

  2. Opiekę Mentora

   Od pierwszego dnia współpracy zostanie Ci przydzielony Mentor, który nie tylko zadba o Twój rozwój, zapewni różnorodne zadania, ale pozwoli również odnaleźć się w naszej rzeczywistości. Dla Senior Associate’s oraz Counsel’s mentorami są Partnerzy.

  3. Rozwój zawodowy i szkolenia

   U nas rozwój to nie slogan. Szkolenia, mnogość i różnorodność projektów oraz wsparcie Partnerów w codziennej pracy sprawiają, że rozwinięcie skrzydeł przychodzi z dużą łatwością. Od pierwszego dnia stawiamy na doskonalenie i rozwój kompetencji. Umożliwi Ci to system cotygodniowych szkoleń wewnętrznych prowadzonych przez Partnerów i Senior Associate’ów.

  4. Praca hybrydowa

   Wychodzimy naprzeciw potrzebom członków naszego zespołu, dlatego stosujemy hybrydowy model pracy – w wybranym przez Ciebie dniu, będziesz mógł pracować skąd chcesz.

  5. Atrakcyjne wynagrodzenia i premie

   Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia masz możliwość otrzymania premii godzinowej, czyli za godziny sprzedane na klienta. Dodatkowo zostaniesz objęty systemem premiowym za przyprowadzenie klienta oraz za czynny udział w rekrutacji do naszego zespołu.

  6. Opiekę medyczną

   Twoje zdrowie jest dla nas bardzo ważne! Dlatego od pierwszego dnia współpracy masz możliwość zgłoszenia się do pakietu medycznego premium, który zapewni Ci szeroki dostęp do lekarzy różnych specjalizacji, w tym również do stomatologa.

  7. Sport i promowanie aktywności

   Sport to zdrowie, to nie tylko hasło. Dla nas sport to ważna sprawa, dlatego bierzemy udział w różnych przedsięwzięciach sportowych m.in. biegach. Dołączając do nas otrzymasz również kartę sportową, która ułatwi Ci dbanie o formę.

  8. Integrację

   Nie samą pracą człowiek żyje. Bardzo ważne jest dla nas wspólne spędzanie czasu w swobodnej i przyjaznej atmosferze, także poza Kancelarią. Dlatego często wspólnie wychodzimy, wyjeżdżamy czy świętujemy urodziny.

  9. Nowoczesne i wygodne biuro
   w świetnej lokalizacji

   Nasze biuro znajduje się w nowoczesnym biurowcu Widok Towers, tuż przy Rotundzie. Bliskość stacji metra oraz przystanków tramwajowych i autobusowych sprawia, że dotarcie do biura nie stanowi żadnego problemu.

  10. Przyjazna i swobodna
   atmosfera pracy

   Jesteśmy fajnymi, młodymi i ambitnymi ludźmi, dla których ważne jest to, by każdy czuł się u nas dobrze.