MK

Maksymilian Kulczycki

Associate, Adwokat

Maksymilian posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie prawa spółek, prawa gospodarczego i obsługi prawnej podmiotów, a także w doradztwie transakcyjnym w zakresie fuzji i przejęć, w tym w szczególności w zakresie przygotowywania raportów due diligence.

Uczestniczył w transakcjach z udziałem zagranicznych funduszy inwestycyjnych, prowadząc negocjacje oraz przygotowując umowy PSPA/SPA.

Maksymilian posiada również doświadczenie w bieżącej obsłudze korporacyjnej spółek, w tym w ich zakładaniu, przekształceniach oraz przygotowywaniu dokumentów wewnętrznych i rejestrowych.

Adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Absolwent Prawa oraz Finansów i Rachunkowości w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Przed dołączeniem do zespołu Kancelarii MFW Fiałek współpracował z międzynarodową firmą konsultingową oraz wiodącymi kancelariami prawnymi w Polsce.

Języki: polski, angielski, niemiecki

Praktyki
P
 1. 01. Fuzje i przejęcia
 2. 02. Private equity i venture capital
 3. 03. Due diligence
 4. 04. Restrukturyzacje
 5. 05. Prawo gospodarcze

Zrealizowane projekty

 • Solita

  Doradztwo na rzecz firmy Solita, specjalizującej się w technologii, danych i projektowaniu, w ramach projektu dotyczącego inwestycji i integracji z Future Mind sp. z o.o.

 • Grupa Scanmed

  Doradztwo na rzecz Grupy Scanmed z portfela Abris Capital w transakcji nabycia 100% udziałów w Med-Lux sp. z o.o.

 • Play

  Doradztwo na rzecz podmiotu z grupy Play przy nabyciu 100% udziałów w spółce Syrion sp. z o.o.

 • Renters.pl

  Doradztwo na rzecz wspólników Renters.pl przy sprzedaży większościowego pakietu udziałów w spółce zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami na cele najmu krótkoterminowego na rzecz Polish Enterprise Fund VIII, funduszu private equity zarządzanego przez Enterprise Investors.