Krzysztof Drzymała
Senior Associate, Radca Prawny
KD

Krzysztof Drzymała

Senior Associate, Radca Prawny

Krzysztof specjalizuje się w obszarze transakcji M&A i doradza klientom z różnych sektorów gospodarki w zakresie krajowych i międzynarodowych transakcji fuzji i przejęć. Posiada bogate doświadczenie w sporządzaniu i negocjowaniu dokumentacji transakcyjnej, często obejmującej wiele jurysdykcji. W swojej praktyce zajmował się koordynacją licznych badań due diligence.

Specjalizuje się w sporządzaniu umów sprzedaży udziałów, umów pomiędzy wspólnikami, umów inwestycyjnych, a także innych umów cywilnoprawnych związanych z transakcjami. Doradza inwestorom strategicznym i finansowym, oferując kompleksowe wsparcie na każdym etapie transakcji.

Ponadto, zajmuje się w przeprowadzaniem reorganizacji wewnątrzgrupowych. W ramach tych procesów zajmuje się również prowadzeniem postępowań przed sądami rejestrowymi (KRS), dbając o zgodność z wszelkimi wymaganiami formalnymi.

Krzysztof jest radcą prawnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UW w Warszawie.

Przed dołączeniem do zespołu MFW Fiałek współpracował z wiodącymi kancelariami prawnymi w Polsce.

Języki: polski, angielski

Praktyki
P
  1. 01. Fuzje i przejęcia
  2. 02. Private equity i venture capital
  3. 03. Pozyskanie inwestora
  4. 04. Due diligence
  5. 05. Przejęcia, transakcje rynku kapitałowego
  6. 06. Fundusze inwestycyjne
  7. 07. Prawo gospodarcze
  8. 08. Restrukturyzacje
  9. 09. Pozyskanie finansowania