FF

Franciszek Furmaniak

Junior Associate

Franciszek ma doświadczenie w doradztwie z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa spółek, w szczególności w obszarze procesów reorganizacyjnych.

Brał udział w przygotowaniach analiz stanu prawnego podmiotów gospodarczych (due diligence). Ma również doświadczenie w bieżącej obsłudze korporacyjnej spółek, w szczególności w ich zakładaniu oraz przekształceniach, a także przygotowywaniu dokumentów wewnętrznych i rejestrowych.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na kierunku prawo oraz Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa na kierunku stosunki międzynarodowe (specjalność gospodarka światowa i biznes międzynarodowy) Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Absolwent szkoły prawa brytyjskiego w British Law Centre przy Uniwersytecie Warszawskim we współpracy z University of Cambridge.

Przed dołączeniem do zespołu kancelarii MFW Fiałek zdobywał doświadczenie w poznańskich kancelariach radcowskich i adwokackich oraz współpracował z wiodącą w Polsce kancelarią prawną specjalizującą się w kompleksowej obsłudze spółek.

Języki: polski, angielski

Praktyki
P
  1. 01. Fuzje i przejęcia
  2. 02. Private equity i venture capital
  3. 03. Due diligence
  4. 04. Prawo gospodarcze

Zrealizowane projekty

  • Solita

    Doradztwo na rzecz firmy Solita, specjalizującej się w technologii, danych i projektowaniu, w ramach projektu dotyczącego inwestycji i integracji z Future Mind sp. z o.o.