Transakcje | 30.08.2022

Doradzamy Tar Heel Capital sp. z o.o. w transakcji nabycia większościowego pakietu udziałów w spółce SmakMak sp. z o.o.

Kancelaria MFW Fiałek doradza Tar Heel Capital sp. z o.o. w transakcji nabycia większościowego pakietu udziałów w spółce SmakMak sp. z o.o.

Nasze doradztwo

Doradztwo kancelarii obejmuje kompleksowe wsparcie w transakcji, w tym m.in. przeprowadzenie prawnego badania due diligence, przygotowanie dokumentacji transakcyjnej, negocjacje i zorganizowanie podpisania dokumentacji transakcyjnej oraz wsparcie w restrukturyzacji grupy sprzedających.

Pracami zespołu transakcyjnego kierują Mirosław Fiałek – Partner oraz Karolina Woronowicz – Senior Associate. Ponadto w skład zespołu weszli: Mateusz Mazurkiewicz – Senior Associate, Rafał Siemieniec – Counsel, Wojciech Lichterowicz – Associate oraz Adrianna Kłoda-Szczesna – Junior Associate.

Strony transakcji

Tar Heel Capital jest jedną z wiodących polskich firm w branży private equity. Specjalizuje się w przejęciach, finansowaniu dłużnym, emisjach akcji oraz transakcjach zbycia przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki. Tar Heel Capital to zespół kilkunastu profesjonalistów od wielu lat zajmujących się inwestycjami w polskie firmy.

SmakMak to polska firma produkująca pełną gamę przekąsek i dań obiadowych, łącząca nowoczesne i tradycyjne smaki, bazując na uwielbianych i znanych recepturach.