CG

Cezary Giziński

Associate, Radca Prawny

Cezary posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie prawa spółek, prawa gospodarczego i obsługi prawnej podmiotów polskich i zagranicznych z branży m.in. technologicznej, medycznej, odpadowej, transportowej, alternatywnych źródeł energii czy lotniczej, a także w doradztwie transakcyjnym w zakresie fuzji i przejęć.

W swojej praktyce doradzał klientom przy transakcjach na udziałach (share deal) oraz majątku spółek kapitałowych (asset deal). Ponadto wielokrotnie brał udział w przygotowywaniu analiz stanu prawnego podmiotów gospodarczych (due dilligence), dokumentacji transakcyjnej oraz w czynnościach po finalizacji transakcji.

Cezary posiada również doświadczenie w bieżącej obsłudze korporacyjnej spółek, w tym w ich zakładaniu, procesach restrukturyzacyjnych (łączenia, podziały, przekształcenia), likwidacji oraz przygotowywaniu dokumentów wewnętrznych i rejestrowych.

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim oraz Centrum Prawa Amerykańskiego przy Uniwersytecie Warszawskim we współpracy z Georgia State University College of Law i Emory University School of Law.

Przed dołączeniem do zespołu Kancelarii MFW Fiałek współpracował z renomowanymi kancelariami polskimi oraz kancelarią międzynarodową.

Języki: polski, angielski

Praktyki
P
 1. 01. Fuzje i przejęcia
 2. 02. Private equity i venture capital
 3. 03. Pozyskanie inwestora
 4. 04. Due diligence
 5. 05. Restrukturyzacje
 6. 06. Nieruchomości i proces inwestycyjny
 7. 07. Prawo gospodarcze

Zrealizowane projekty

 • Solita

  Doradztwo na rzecz firmy Solita, specjalizującej się w technologii, danych i projektowaniu, w ramach projektu dotyczącego inwestycji i integracji z Future Mind sp. z o.o.

 • Grupa Scanmed

  Doradztwo na rzecz Grupy Scanmed z portfela Abris Capital w transakcji nabycia 100% udziałów w Med-Lux sp. z o.o.

 • Play

  Doradztwo na rzecz podmiotu z grupy Play przy nabyciu 100% udziałów w spółce Syrion sp. z o.o.