Aktualności | 27.04.2023

Michał Karwacki dołączył do zespołu MFW Fiałek

Z przyjemnością informujemy, że w kwietniu br. do zespołu Kancelarii MFW Fiałek dołączył Michał Karwacki, który jako Counsel wzmocnił naszą praktykę private equity i fuzji i przejęć (M&A).

Michał jest adwokatem, posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie transakcyjne w doradztwie prawnym na rzecz inwestorów, przedsiębiorców i założycieli w ramach transakcji M&A, private equity oraz venture capital.

Uczestniczy w strukturyzacji i przeprowadzaniu transakcji, nadzorze nad projektami due diligence, sporządzaniu dokumentacji transakcyjnej i jej negocjowaniu.

Doradzał zarówno przy projektach transakcyjnych inwestorów, m.in. dla Abris Capital Partners, Resource Partners, Value4Capital, Avallon MBO, Cogito Capital Partners, EEC Ventures, Innova Capital, IK Capital oraz znanych koncernów, w tym Cadbury, Pilkington, Bauer, Fortis Meble czy Adamed Pharma, jak i startupów, które dopiero zaczynały swoją biznesową przygodę.

Negocjował znaczną liczbę dokumentacji venture capital, w tym umowy inwestycyjne, umowy wspólników, umowy finansowania, umowy spółek czy opcji pracowniczych.

Ponadto posiada bogate doświadczenie w polubownym rozwiązywaniu kwestii spornych, w tym jako mediator w sporach między stronami.

Przed dołączeniem do zespołu Kancelarii MFW Fiałek przez ponad dwie dekady współpracował z międzynarodowymi kancelariami prawnymi.

Michał, witamy w zespole!