Aktualności | 06.06.2023

Mateusz Trzewik dołączył do zespołu MFW Fiałek

Mateusz Trzewik dołączył do naszego zespołu w czerwcu na stanowisku Associate, wzmacniając naszą praktykę fuzji i przejęć.

Mateusz posiada bogate doświadczenie w doradztwie transakcyjnym dotyczącym fuzji i przejęć przedsiębiorstw oraz finansowania dłużnego na rynku niepublicznym, w tym w zakresie obligacji i kredytów bankowych. Pracował zarówno po stronie nabywców, jak i sprzedawców w tego rodzaju transakcjach, włączając w to transakcje z udziałem zamkniętych funduszy inwestycyjnych.

Ponadto, Mateusz posiada również doświadczenie w bieżącej obsłudze korporacyjnej spółek na każdym etapie cyklu ich życia (zakładanie, procesy reorganizacyjne i likwidacji) oraz przygotowywaniu dokumentacji korporacyjnej i rejestrowej.

Mateusz jest aplikantem radcowskim przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz studia podyplomowe z zakresu Metod Ilościowych w Analizie Rynków Finansowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Przed dołączeniem do zespołu Kancelarii MFW Fiałek współpracował z renomowaną polską kancelarią prawną oraz wiodącym niebankowym towarzystwem funduszy inwestycyjnych.

Mateusz, witamy w zespole!