Aktualności | 08.05.2023

Mariusz Domagała dołączył do zespołu MFW Fiałek

Z przyjemnością dzielimy się wiadomością, że w maju do naszego zespołu, jako nowy Senior Associate, dołączył Mariusz Domagała, wzmacniając tym samym naszą praktykę M&A.

Mariusz jest radcą prawnym, posiada 15 letnie doświadczenie w doradztwie prawnym na rzecz przedsiębiorców. Specjalizuje się w prawie spółek handlowych, transakcjach fuzji i przejęć oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw. Doradza klientom na wszystkich etapach transakcji M&A, prowadzi i nadzoruje badania due diligence, doradza przy strukturyzacji transakcji oraz przygotowuje i negocjuje dokumentację transakcyjną.

Poza doradztwem transakcyjnym Mariusz wspiera klientów także w procesach restrukturyzacji przedsiębiorstw, w tym w procesach restrukturyzacji wewnątrzgrupowej, obejmujących połączenia, podziały oraz przekształcenia spółek.

Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie w zakresie kształtowania ładu korporacyjnego (corporate governance) w spółkach, sporządzania i negocjowania umów inwestycyjnych oraz umów pomiędzy wspólnikami albo akcjonariuszami (investments and shareholders agreements).

Doradzał funduszom private equity, klientom korporacyjnym działającym w różnych sektorach gospodarki. Pracował również przy transakcjach typu trade finance oraz real estate finance.

Przed dołączeniem do zespołu Kancelarii MFW Fiałek współpracował z wiodącymi w Polsce kancelariami prawnymi.

Mariusz, witamy w zespole!