NG

Natalia Grzegorzewska

Junior Associate

Natalia posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie prawa spółek, prawa gospodarczego, a także w doradztwie transakcyjnym w zakresie fuzji i przejęć, w tym w szczególności w zakresie przygotowywania raportów due diligence.

Natalia zdobywała również doświadczenie w zakresie sukcesji przedsiębiorstw oraz bieżącej obsługi korporacyjnej spółek, w tym ich zakładaniu, przekształceniach oraz sporządzaniu dokumentów korporacyjnych i transakcyjnych, takich jak uchwały organów spółki, protokoły, księgi udziałów.

Aplikantka radcowska przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, absolwentka kierunku Globalny Biznes, Finanse i Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ponadto, absolwentka Centrum Prawa Amerykańskiego na Uniwersytecie Warszawskim.

Przed dołączeniem do zespołu Kancelarii MFW Fiałek współpracowała m.in. z wiodącą kancelarią w Polsce.

Języki: polski, angielski

Praktyki
P
 1. 01. Fuzje i przejęcia
 2. 02. Due diligence
 3. 03. Restrukturyzacje
 4. 04. Prawo gospodarcze

Zrealizowane projekty

 • Solita

  Doradztwo na rzecz firmy Solita, specjalizującej się w technologii, danych i projektowaniu, w ramach projektu dotyczącego inwestycji i integracji z Future Mind sp. z o.o.

 • Grupa Scanmed

  Doradztwo na rzecz Grupy Scanmed z portfela Abris Capital w transakcji nabycia 100% udziałów w Med-Lux sp. z o.o.

 • Tutore International Luxembourg S.à r.l.

  Doradztwo na rzecz Tutore International Luxembourg S.à r.l. w transakcji przejęcia wyłącznej kontroli nad Tutore Poland sp. z o.o.

 • Dom Whisky

  Doradztwo na rzecz udziałowców spółek z Grupy Dom Whisky przy sprzedaży 80% udziałów na rzecz zewnętrznego inwestora – United Beverages.

 • Milestone Real Estate

  Doradztwo na rzecz Milestone Real Estate sp. z o.o. przy nabyciu 100% udziałów w spółce projektowej będącej właścicielem nieruchomości inwestycyjnej.

 • Play

  Doradztwo na rzecz podmiotu z grupy Play przy nabyciu 100% udziałów w spółce Syrion sp. z o.o.

 • Fundusz private equity

  Doradztwo na rzecz funduszu private equity w trzytapowej transakcji sprzedaży pełnego pakietu udziałów funduszu w spółce portfelowej w ramach wykupu managerskiego.

 • Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

  Doradztwo na rzecz wspólników spółki Grupa Nowy Szpital Holding S.A. w związku ze sprzedażą 100% akcji w Spółce na rzecz PHPL s.r.o. należącej do grupy Penta Hospitals International.

 • Milestone Real Estate sp. z o.o.

  Doradztwo na rzecz Milestone Real Estate sp. z o.o. w transakcji nabycia udziałów w spółkach projektowych od Bluerock sp. z o.o.