| 01.06.2022

Zespół kancelarii powiększył się o 4 osoby

MFW Fiałek rośnie w siłę, w związku z czym miło nam poinformować, że w czerwcu do naszego zespołu dołączyły 4 osoby.

  • Grzegorz Policht – Associate, radca prawny. Doradzał klientom przy transakcjach na udziałach (share deal) oraz majątku spółek kapitałowych (asset deal), a także wspierał klientów przy umowach inwestycyjnych. Wielokrotnie brał udział w przygotowywaniu analiz stanu prawnego podmiotów gospodarczych (due dilligence). Posiada również doświadczenie w zakresie prawa spółek i obsługi prawnej podmiotów z branży technologicznej, a także w doradztwie transakcyjnym w zakresie fuzji i przejęć oraz umów inwestycyjnych venture capital.
  • Mateusz Więckowski – Associate, aplikant adwokacki. Mateusz posiada doświadczenie w doradztwie transakcyjnym fuzji i przejęć przedsiębiorstw w sektorze private equity oraz venture capital. Wspiera klientów na etapie badania due diligence oraz przygotowania i negocjowania dokumentacji transakcyjnej, zarówno w transakcjach na udziałach (share deal), jak i na majątku spółek (asset deal). Świadczył także doradztwo w zakresie prawa spółek oraz corporate governance.
  • Adrianna Kłoda-Szczesna – Junior Associate, aplikantka radcowska. Adrianna posiada doświadczenie w doradztwie z zakresu prawa spółek, prawa handlowego i regulacji w obszarze przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu. Uczestniczyła w transakcjach realizowanych zarówno w formie share jak i asset deal, w tym także w transakcjach nieruchomościowych. Wielokrotnie brała udział w przygotowywaniu analiz stanu prawnego nieruchomości (due dilligence). Adrianna posiada również doświadczenie w bieżącej obsłudze korporacyjnej spółek, w tym ich zakładaniu, przekształceniach, likwidacji oraz przygotowywaniu dokumentów wewnętrznych.
  • Julita Koss – Asystentka. Julita swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w warszawskiej kancelarii prawnej w praktyce bankowości i finansów, gdzie zajmowała się obsługą administracyjno-biurową.

Serdecznie witamy i życzymy Wam wielu sukcesów w MFW Fiałek!