Aktualności | 01.08.2022

Mateusz Mazurkiewicz dołączył do zespołu M&A

Z przyjemnością informujemy, że w sierpniu br. do zespołu Kancelarii MFW Fiałek dołączył Mateusz Mazurkiewicz, który jako Senior Associate wzmocni naszą praktykę fuzji i przejęć (M&A).

Mateusz posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w doradztwie prawnym na rzecz przedsiębiorców, w szczególności w zakresie fuzji i przejęć na rynku prywatnym oraz w restrukturyzacjach.

Brał udział w kilkudziesięciu transakcjach share deal, jak i asset deal, w różnych jurysdykcjach, zarówno po stronie sprzedających, jak i kupujących, doradzając inwestorom strategicznym, branżowym, jak również prywatnym przedsiębiorcom. Mateusz uczestniczył w przygotowywaniu raportów due diligence i dokumentacji transakcyjnej oraz w czynnościach po finalizacji transakcji. Mateusz jest szczególnie ceniony za zaangażowanie i umiejętność opracowywania trafnych rozwiązań dopasowanych do celów i potrzeb klienta.

W swojej dotychczasowej karierze doradzał polskim i zagranicznym podmiotom z różnych obszarów gospodarki, w tym z branży nieruchomościowej, handlowej, motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej, nowych technologii i alternatywnych źródeł energii.

Jest radcą prawnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie i absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Uczestnik szkoły prawa brytyjskiego i europejskiego w Brytyjskim Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego przy Uniwersytecie Warszawskim we współpracy z University of Cambridge.

Przed dołączeniem do zespołu MFW Fiałek współpracował z uznanymi kancelariami w Polsce.

Mateusz, witamy w zespole!