Transakcje | 10.01.2024

Kancelaria MFW Fiałek doradzała przy pozyskaniu finansowania dla Langmedia sp. z o.o.

Kancelaria MFW Fiałek doradzała przy pozyskaniu finansowania dla Langmedia sp. z o.o., spółki z grupy kapitałowej Tutore Poland sp. z o.o.

Nasze doradztwo

Nasze doradztwo obejmowało m.in. przygotowanie oraz negocjacje dokumentacji kredytowej oraz dokumentów towarzyszących.

Pracami zespołu kierował Mirosław Fiałek – Partner kancelarii. W skład zespołu weszli: Paweł Siwiec – Senior Associate, Cezary Giziński – Associate oraz Natalia Grzegorzewska – Junior Associate.

Strony transakcji

Tutore Poland sp. z o.o. (dawniej Music & More sp. z o.o.) rozpoczęło działania edukacyjne w 2017 roku. Za cel postawiono sobie dotarcie z nowoczesną ofertą nauczania do jak największej liczby osób. Na początku działalności Tutore Poland sp. z o.o. realizowało stacjonarne zajęcia w ponad 1000 placówkach w całej Polsce. Po wybuchu pandemii w 2020 roku spółka wprowadziła nowy model biznesowy – edukację online dla dzieci i dorosłych. Dziś realizuje innowacyjne zajęcia na unikalnej, autorskiej platformie.

LangMedia sp. z o.o. jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych szkół językowych w Polsce uczących pasywnie w oparciu o własną aplikację eTutor. W jej ofercie znajdują się kursy językowe zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm.