Aktualności | 01.12.2021

Kacper Dzik dołączył do zespołu M&A

Z przyjemnością informujemy, że w grudniu br. do zespołu Kancelarii MFW Fiałek dołączył Kacper Dzik, który jako Senior Associate wzmocni naszą praktykę fuzji i przejęć (M&A).

Kacper posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, prawie spółek oraz doradztwie transakcyjnym. Od ponad pięciu lat zaangażowany jest również w świadczenie usług doradztwa prawnego przy nabywaniu i zbywaniu przedsiębiorstw oraz ich składników, a także przy kwestiach dotyczących nieruchomości.

Kacper doradzał przy transakcjach share deal, asset deal oraz joint venture. Posiada bogate doświadczenie w bieżącej obsłudze korporacyjnej spółek, w tym ich zakładaniu, połączeniach oraz opracowywaniu dokumentów korporacyjnych. Brał udział w przeprowadzaniu analiz stanu prawnego spółek (due dilligence) zakończonych raportem wskazującym ryzyka prawne.

W swojej dotychczasowej karierze doradzał podmiotom z różnych gałęzi gospodarki,
w tym z branży budowlanej, deweloperskiej, handlowej, telekomunikacyjnej, logistycznej, motoryzacyjnej, pocztowej, przetwarzania odpadów, ubezpieczeniowej, nowych technologii i alternatywnych źródeł energii.

Adwokat wpisany na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a także aplikacji ogólnej w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie. Ukończył również studia podyplomowe „Akademia Energetyki” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Przed dołączeniem do zespołu Kancelarii MFW Fiałek współpracował z uznanymi kancelariami w Polsce.

Kacprze, witamy w zespole!