Aktualności | 26.09.2022

Natalia Grzegorzewska dołączyła do zespołu M&A

Z przyjemnością informujemy, że we wrześniu br. do zespołu Kancelarii MFW Fiałek dołączyła Natalia Grzegorzewska, która jako Junior Associate wzmocni naszą praktykę fuzji i przejęć (M&A).

Natalia posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie prawa spółek, prawa gospodarczego, a także w doradztwie transakcyjnym w zakresie fuzji i przejęć, w tym w szczególności w zakresie przygotowywania raportów due diligence.

Natalia zdobywała również doświadczenie w zakresie sukcesji przedsiębiorstw oraz bieżącej obsługi korporacyjnej spółek, w tym ich zakładaniu, przekształceniach oraz sporządzaniu dokumentów korporacyjnych i transakcyjnych, takich jak uchwały organów spółki, protokoły, księgi udziałów.

Jest aplikantką radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz absolwentką kierunku Globalny Biznes, Finanse i Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ponadto, absolwentką Centrum Prawa Amerykańskiego na Uniwersytecie Warszawskim.

Przed dołączeniem do zespołu Kancelarii MFW Fiałek współpracowała z jedną z wiodących w Polsce kancelarii prawnych.

Natalio, witamy w zespole!