Rankingi | 07.10.2022

MFW Fiałek finalistą The Lawyer European Awards 2022

Z przyjemnością informujemy, że MFW Fiałek znalazła się w gronie finalistów (shortliście) w kategorii European Specialist Law Firm of the Year w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu The Lawyer European Awards.

Uznawana za wyznacznik doskonałości w europejskim sektorze prawnym, ceremonia wręczenia nagród The Lawyer European Awards odbędzie się 29 listopada 2022 roku w Hilton London Bankside.

Jesteśmy bardzo dumni, że nasz historia transakcyjna i ścieżka rozwoju nie pozostały niezauważone przez Panel Sędziowski. Gratulacje należą się całemu zespołowi za to niezwykłe osiągnięcie!

Konkurs Lawyer European Awards był pierwszą inicjatywą tego rodzaju, której celem było nagrodzenie i uhonorowanie doskonałości na europejskim rynku prawniczym. Do konkursu zgłasza się corocznie ponad 120 niezależnych kancelarii prawnych z siedzibą w Europie oraz kancelarii sieciowych z całego kontynentu. Każdego roku The Lawyer European Awards prezentuje imponujące osiągnięcia najlepszych firm z branży prawniczej w Europie.

Pełna lista nominowanych kancelarii: The Lawyer European Awards 2022