Rankingi | 06.06.2022

MFW Fiałek finalistą konkursu Nagrody PSIK 2022 w kategorii „Doradca prawny roku – private equity”

Z przyjemnością informujemy, że kancelaria MFW Fiałek została finalistą konkursu Nagrody PSIK 2022 w kategorii „Doradca prawny roku – private equity”.

Konkurs Nagrody PSIK ma na celu uhonorowanie zarządzających funduszami private equity/venture capital oraz firm doradczych, banków i kancelarii prawnych za ich osiągnięcia na polskim rynku private equity/venture capital oraz działalność społeczną. Konkurs począwszy od pierwszej edycji w 2018 roku, promuje najwyższe standardy profesjonalne w branży private equity/venture capital oraz wkład inwestorów PE/VC w rozwój polskich spółek.

Organizatorem Konkursu jest Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych, które od 2002 roku reprezentuje interesy sektora PE/VC oraz wspiera jego rozwój. Członkami PSIK są fundusze PE/VC aktywne w Polsce, jak również kancelarie prawne, banki i firmy doradcze działające na rzecz sektora.

Ceremonia ogłoszenia laureatów tegorocznej edycji konkursu odbędzie się 19 września 2022 r. Szczegółowe informacje o konkursie: www.nagrodypsik.pl.