Wydarzenia

Nasza Kancelaria partnerem konferencji „Wykorzystanie funduszy typu private equity w rozwoju przedsiębiorstwa”

W najbliższą środę, 12 maja w Poznaniu, Mirosław Fiałek wystąpi jako prelegent w spotkaniu dotyczącym wykorzystaniu funduszy typu private equity w rozwoju przedsiębiorstwa. Konferencja została zorganizowana przez naszą Kancelarię, fundusz Idea Box oraz firmę Blackpartners, zajmującą się konsultingiem.

Coraz więcej małych i średnich przedsiębiorstw korzysta z funduszy typu VC/PE do finansowania celów strategicznych, ale spora grupa przedsiębiorców wciąż nie wie jeszcze jakie korzyści niesie ze sobą wdrożenie tego modelu finansowania do przyspieszenia rozwoju firmy.

Konferencja podzielona została na panele tematyczne: finansowy i prawny. Podczas panelu prawnego, mecenas Mirosław Fiałek omówi szczegółowo szanse inwestycyjne z prawnego punktu widzenia, wskaże także ryzyka prawne, które mogą występować na poszczególnych etapach procesu inwestycyjnego oraz zajmie się etapem strategicznym, w pełni poświęconym korzyściom płynącym ze współpracy przedsiębiorców z funduszem typu private equity w celu dalszego rozwoju firm i maksymalizacji wartości. Spotkanie zakończy dyskusja ekspercka z udziałem firm doradczych, funduszu PE i kancelarii prawnych.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę:

http://www.szybszyrozwoj.pl/index.html