Transakcje

Doradzaliśmy w przejęciu Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Remontowego Urządzeń Dźwigowych sp. z o.o.

Kancelaria MFW Fiałek doradzała Schindler Polska sp. z o.o. w transakcji nabycia 100% udziałów w kapitale zakładowym spółki Wrocławskie Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Dźwigowych sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.

Schindler Polska należy do międzynarodowego koncernu Schindler Group z siedzibą w Szwajcarii. Koncern produkuje, sprzedaje i serwisuje dźwigi, schody i chodniki ruchome.

Przejęta spółka Wrocławskie Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Dźwigowych świadczy kompleksowe usługi w zakresie techniki dźwigowej obejmujące projektowanie i dokumentacje dostawy nowych urządzeń dźwigowych, dostawy nowych urządzeń, montaż, remonty, przebudowy i modernizacje dźwigów towarowych, towarowo-osobowych, osobowych i szpitalnych.

Kancelaria MFW Fiałek kompleksowo doradzała Schindler Polska sp z o.o. w procesie badania prawnego due diligence, opracowania struktury transakcji, przygotowania dokumentacji transakcyjnej, jak również w procesie negocjacji i zamknięcia transakcji.

W skład zespołu Kancelarii weszli: Mirosław Fiałek – Partner specjalizujący się w doradztwie Private Equity/M&A, Maria Krupa – Starszy Prawnik, Wojciech Lichterowicz – Prawnik oraz Natalia Chojnowska – Młodszy Prawnik.